Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Rybarzowice - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, Zdejszy

Wisła(Rybarzowice + 20 km)

1 990 000 zł421 m² 4 726,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta biznesowa - nieruchomość inwestycyjna | wisła Lokalizacja: wisła, ul. Zdejszy Bezpośrednie sąsiedztwo hoteli Gołębiewski oraz Crystal Mountain (ok. 300 m). Opis nieruchomości Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Głęboka

Biała Śródmieście,Bielsko-Biała(Rybarzowice + 11 km)

760 000 zł220 m² 3 454,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta inwestycyjna - kamienica W centrum bielska-białej Na sprzedaż kamienica inwestycyjna w ścisłym centrum miasta przy ul. Głębokiej w Bielsku-Białej. Trzy minuty na nogach od Ratusza.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Krakowska

Andrychów(Rybarzowice + 23 km)

495 000 zł55,50 m² 8 918,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:370 m²

Andrychów ul. Krakowska - część budynku z wydzielonymi dwoma lokalami użytkowymi. Lokal nr 1 o powierzchni 18.80 m2 , lokal nr 2 o powierzchni 36.70 m2. Lokale pod dowolną działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Lipowska

Ustroń(Rybarzowice + 21 km)

2 500 000 zł360 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 633 m²

Na sprzedaż w pełni funkcjonujący ośrodek sportowo-rekreacyjny z miejscami noclegowymi (baza noclegowa z węzłem sanitarnym) w Ustroniu tuż przy rzece Wisła. Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bielsko-Biała

Bielsko-Biała(Rybarzowice + 11 km)

3 500 000 zł2 922 m² 1 197,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Oferujemy do sprzedaży obiekt magazynowo-usługowo-biurowy do remontu, o łącznej pow. 2922 mkw., usytuowany na działce o pow. 21,50 a. Nieruchomość zlokalizowana jest w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Bielsko-Biała

Centrum,Bielsko-Biała(Rybarzowice + 11 km)

5 500 000 zł322 m² 17 080,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż obiekt usługowo-handlowy W bielsku-białej. Oferujemy na sprzedaż obiekt położony na działce o pow. ok. 1,24 ha, bezpośrednio graniczący z ul. Warszawską.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Świerkowa

Ustroń(Rybarzowice + 21 km)

1 990 000 zł430 m² 4 627,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:792 m²

Ustroń - budynek posiadający cztery kondygnacje wraz z projektem przebudowy na 12 apartamentów z miejscami parkingowymi. Aktualna cena oferty wynosi - 1. 990.000 ZŁ. Oferuję do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Międzybrodzie Bialskie

Międzybrodzie Bialskie(Rybarzowice + 10 km)

3 400 000 zł1 500 m² 2 266,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Do sprzedania unikatowy, piękny i świetnie prosperujący ośrodek wypoczynkowo- rekreacyjny Beskid położony w Międzybrodziu Bialskim w powiecie żywieckim. Dla ośrodka prowadzona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wilkowice

Wilkowice(Rybarzowice + 4 km)

910 000 zł224 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 162 m²

Kamienica inwestycyjna z najemcą komercyjnym i potencjałem rozbudowy w Wilkowicach Górnych. Na sprzedaż nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kęty

Stare Miasto,Kęty(Rybarzowice + 19 km)

2 750 000 zł346 m² 7 947,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 845 m²

Atrakcyjny budynek handlowo- usługowy, aktualnie hurtowania elektryczna z zapleczem magazynowym i biurowo- socjalnym o powierzchni użytkowej 346mkw i p owierzchni zabudowy: 349,34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Rybarzowice

Rybarzowice,śląskie

1 900 000 zł490 m² 3 877,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:755 m²

Dzień dobry, pragniemy Państwu zaoferować na sprzedaż dochodową, działającą piekarnię cukiernię z aktywnymi odbiorcami. W piekarni zatrudnieni są od lat doświadczeni pracownicy, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rybarzowice

Rybarzowice,śląskie

1 250 000 zł385 m² 3 246,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 433 m²

Nieruchomość handlowo - usługowa położona przy trasie Bielsko-Żywiec w okolicy Wilkowic , głównej drodze dojazdowej do Bielska ze strony zachodniej oraz do Żywca od strony wschodniej. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rybarzowice

Rybarzowice,śląskie

1 580 000 zł1 250 m² 1 264 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 286 m²

Prowizję kupującego ponosi strona sprzedająca Oferuję do sprzedaży obiekt handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej ok. 1250 m2 położony w atrakcyjnie skomunikowanej części Rybarzowic.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij