Działka budowlana, ul. Fiołków
Fiołków, Rybarzowice, śląskie
- 175 000 zł
- 1 096 m²
- 159,67 zł/m²
Monika Połatyńsk...
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Fiołków
Fiołków, Rybarzowice, śląskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Działka budowlana, ul. Fiołków
Zaktualizowane: 16 maja 2026
175 000 zł 1 096 m² 159,67 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 175 000 zł (159,67 zł/m²)
- Działka: budowlana, 1 096 m²
- dojazd drogą asfaltową
- Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: REMAX-6053/3123/OGS
Lokalizacja
- Adres: Fiołków, Rybarzowice, Buczkowice, bielski, śląskie
Opis nieruchomości
GRAŻYNA NIEMIEC
Agent prowadzący
Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej w Rybarzowicach w województwie śląskim, przy ul. Fiołków.
Rybarzowice, leżą u podnóża Beskidu Śląskiego i Beskidu Małego, teren niezwykle atrakcyjny, wiele górskich szlaków i tras rowerowych. (...)
694 486...
694 486 486