Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Rybarzowice – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Śląsku

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

175 000 zł1 096 m² 159,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej w Rybarzowicach w województwie śląskim, przy ul. Fiołków.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł884 m² 135,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Kordian ochocki Agent prowadzący   Na sprzedaż częściowo zakrzewiona działka rolna o powierzchni 884 m położona w urokliwej, dobrze nasłonecznionej lokalizacji. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 096 m² 159,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł644 m² 200,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis sprzedaży działki - Numer 3773, ul. Rybarska, rybarzowice Na sprzedaż działka o powierzchni 644 m , położona w urokliwej miejscowości Rybarzowice, przy ul. Rybarskiej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

149 000 zł946 m² 157,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis sprzedaży działki - Numer 3778, ul. Rybarska, rybarzowice Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 946 m , położona w urokliwej miejscowości Rybarzowice, przy ul. Rybarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł2 545 m² 17,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kordian ochocki Agent prowadzący   Na sprzedaż działka rolna o kształcie prostokątnym i powierzchni 2545 m położona w urokliwej, dobrze nasłonecznionej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 879 m² 127,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1879 m2 w Rybarzowicach przy ulicy Gerberowej i Wrzosowej. Działka posiada bezpośredni dojazd do drogi publicznej asfaltowej. Media : prąd na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rybarzowice,śląskie

8 000 zł3 954 m² 2,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia utwardzony teren z budynkiem biurowym znajdująca się w pobliżu węzła Rybarzowice przy drodze S1. Miejscowość Rybarzowice, gmina Buczkowice. Idealna na wszelką działalność.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 054 m² 218,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną nr 3734/2 o powierzchni 1054 m kw. znajdującą się przy ulicy Rybarskiej w Rybarzowicach. Grunt ma wymiary - front (wjazd) 24 m, długość 50 m.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł884 m² 135,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 879 m² 127,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł1 000 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super oferta! wybrukowany plac Z reprezentacyjnym biurem W nowoczesnym biurowcu rybarzowice, przy zjeździe Z drogi S1 Proponujemy do wynajęcia: * teren wybrukowany o pow. ok. 1000m 2 *.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

275 000 zł1 050 m² 261,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkową działkę położoną w urokliwej miejscowości Buczkowice, w sercu Beskidu Śląskiego, z zapierającym dech w piersiach widokiem na Beskid.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rybarzowice +3 km

420 000 zł2 084 m² 201,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kordian ochocki Agent prowadzący   Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w Buczkowicach, tuż obok Szczyrku, w miejscu, gdzie codzienność łączy się z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rybarzowice +3 km

420 000 zł2 084 m² 201,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rybarzowice +3 km

210 000 zł1 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Kordian ochocki Agent prowadzący   Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana (oznaczona literą A) położona w Buczkowicach, tuż obok Szczyrku, w miejscu, gdzie codzienność łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rybarzowice +3 km

779 000 zł4 586 m² 169,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   działek budowlanych o łącznej powierzchni 4586 m2 położonych w Buczkowicach doskonała lokalizacja blisko do Bielsko-Biała i Szczyrku.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rybarzowice +3 km

Działka budowlana

Buczkowice

1 116 000 zł5 830,92 m² 191,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kordian ochocki Agent prowadzący   Szukasz miejsca, które łączy spokój natury z dostępem do popularnych miejsc turystycznych? Te działki to idealna propozycja dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rybarzowice +3 km

Działka budowlana

Buczkowice

797 220 zł3 986,10 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kordian ochocki Agent prowadzący   Szukasz miejsca, które łączy spokój natury z dostępem do popularnych miejsc turystycznych? Ta działka to idealna propozycja dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rybarzowice +3 km

Działka

Łodygowice

399 000 zł2 458 m² 162,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Łodygowice działka budowlana Z terenem zielonym. Działka budowlano w Łodygowicach o powierzchni ok 2458 m2. Słoneczna, widokowa i paska w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rybarzowice +3 km

57 900 zł4 136 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka leśna 4136m 2 W łodygowicach Niezwykle urokliwy teren -sąsiedztwo Jeziora Żywieckiego- świetna lokalizacja blisko terenów rekreacyjnych oferta idealna dla koneserów natury Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rybarzowice +3 km

195 000 zł840 m² 232,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! nowa cena ( - 15000 pln! ) Na sprzedaż wyjątkowo ustawna działka budowlano-usługowa o powierzchni 840 m , zlokalizowana w malowniczych Łodygowicach. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rybarzowice +3 km

175 000 zł957 m² 182,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Łodygowice - widokowa 957 mkw Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 957 mkw i średnich wymiarach 27x36m. Teren płaski, dobrze nasłoneczniony, widokowy, dojazd drogą utwardzoną,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rybarzowice +3 km

249 000 zł922 m² 270,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Best Nest! Mam przyjemność zaprezentować działkę w samym centrum Łodygowic, z przeznaczeniem według pzt do zabudowy mieszkaniowo-usługowej, na której można wybudować dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rybarzowice +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Rybarzowice

Rybarzowice,śląskie

200 000 zł1 091 m² 183,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży działka budowlaną (symbol planu mn) położoną w gminie Buczkowice - Rybarzowice. Nieruchomość dobrze skomunikowana. W ciągu kilkunastu minut można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Łodygowska

Rybarzowice,śląskie

149 500 zł3 190 m² 46,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczyrk Mountain Resort oddalony jest zaledwie o 6,5km w linii prostej od przedstawionej działki. Jezioro Żywieckie jest oddalone od działki w linii prostej zaledwie 5,2km. Przepiękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Kościelna

Rybarzowice,śląskie

475 000 zł3 001 m² 158,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż: działka W rybarzowicach - 3000 m Mam do zaoferowania atrakcyjną działkę w miejscowości Rybarzowice, ul. Kościelna (gm. Buczkowice, powiat bielski), idealną zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Beskidzka

Rybarzowice,śląskie

850 000 zł2 000 m² 425 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 20a z mieszkaniem 120 m2 w domu, dużym budynkiem gospodarczym i potencjałem inwestycyjnym Rybarzowice, ul. Beskidzka. Na sprzedaż przestronna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Rybarzowice

Rybarzowice,śląskie

105 000 zł927 m² 113,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna na niewielki budynek jednorodzinny, blisko Szczyrku. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, gdzie podstawowe jej przeznaczenie to zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kościelna

Rybarzowice,śląskie

189 000 zł800 m² 236,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną u podnóża gór w Rybarzowicach - gmina Buczkowice. Nieruchomość o powierzchni 800 m2 charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Beskidzka

Rybarzowice,śląskie

145 000 zł1 214 m² 119,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry na sprzedaż atrakcyjna działka, położona w Rybarzowicach przy ulicy Beskidzkiej Wszystkie media w drodze. Działka przynależy bezpośrednio do drogi (asfaltowej) gminnej. Przyjemna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rybarzowice

Rybarzowice,śląskie

99 000 zł1 822 m² 54,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki o powierzchni 1 822 m2 znajdującej się w miejscowości Rybarzowice, oddalonej niecałe 7 km od popularnego miasta Szczyrk. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rybarzowice

Rybarzowice,śląskie

155 000 zł1 295 m² 119,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1295m2 w rybarzowicach. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum z dobrym dojazdem bliskość szkoły/przedszkola Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Rybarzowice,śląskie

1 960 000 zł11 200 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna! Prezentujemy Państwu, działkę inwestycyjną o oznaczeniu U20 w Rybarzowicach. Działka o płaskim ukształtowaniu terenu w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona

Rybarzowice,śląskie

4 305 000 zł4 500 m² 956,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna Z kompleksem budynków W kapitalnej lokalizacji! kupujący nie płaci podatku pcc-2! Na sprzedaż działka w kształcie prostokąta, w całości ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Żywiecka

Rybarzowice,śląskie

335 000 zł2 730 m² 122,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2730m2 położona w Rybarzowicach, niedaleko ul. Żywieckiej, blisko z zjazdu z ekspresówki. Teren przeznaczony pod zabudowę usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Rybarzowice,śląskie

1 960 000 zł11 200 m² 175 zł/m²

 

 

 

Rybarzowice,śląskie

4 305 000 zł4 500 m² 956,67 zł/m²

 

 

 

Rybarzowice,śląskie

160 000 zł2 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż. Idealna pod inwestycje lub zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1985 mkw Główne atuty nieruchomości: z dobrym dojazdem bliskość obiektów rekreacyjnych blisko jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rybarzowice

Rybarzowice,śląskie

84 900 zł1 266 m² 67,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność! Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki o powierzchni 1266,5 m2, znajdującej się w miejscowości Rybarzowice, oddalonej niecałe 7 km od popularnego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rybarzowice

Rybarzowice,śląskie

190 000 zł1 907 m² 99,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pilna sprzedaż! Widokowa, atrakcyjna działka budowlana pod dom jednorodzinny! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok bliskość terenów zielonych Działka jednorodzinna.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij